Jonizatory wody firmy ENAGIC

products_kangen8
Leveluk K8
jest to najnowszy (2015) model jonizatora wody firmy Enagic posiadający 8 płyt platynowo-tytanowych do jonizacji. Umożliwia produkcję 7 rodzajów wody przydatnej w niezliczonych celach domowych. Bez względu na jakość wody początkowej, ORP jest w granicach od +1020 mV (pH 2,5) do -800mV (pH 8,5 – 11). Liczba płyt wpływa na większą wydajność, zarówno przy generowaniu wody o dodatnim ORP (woda utleniona), jak i przy ujemnym ORP (większe możliwości lecznicze). Jonizator posiada nowoczesny panel sterowania z dotykowym ekranem, komendy głosowe w 8 językach oraz wygodny system samoczyszczenia, który przedłuża żywotność maszyny. Jeśli szukasz urządzenia wytwarzającego zdrową wodę zasadową, którą mogłaby pić cała Twoja rodzina, to nowoczesny model K8 przeznaczony jest dla Ciebie!

 

products_sd501

Jonizator wody LeveLuk SD501 to najbardziej popularny dla domu, flagowy produkt firmy Enagic. Posiada 7 płyt platynowo-tytanowych do jonizacji. Bez względu na jakość wody początkowej, ORP jest w granicach od +1020 mV (pH 2,5) do -800mV (pH 8,5 -11). Stanowi optymalny model do użytku domowego. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD, podający jasne informacje. Umożliwia produkcję 7 rodzajów wody przydatnej w niezliczonych celach domowych. Jeśli szukasz urządzenia wytwarzającego zdrową wodę zasadową, którą mogłaby pić cała Twoja rodzina, to model SD501 przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

 

products_sd501

Nowy Jonizator wody LeveLuk SD501 PLATINUM to stylowe urządzenie pasujące do nowoczesnych kuchni. Posiada tą samą moc co model SD501 (7 płyt), a różni się od niego jedynie obudową. Posiada czytelny wyświetlacz LCD, który również wyświetla komendy głosowe.

 

products_sd501

Model Junior – LeveLuk JRII. W porównaniu do starszych modeli z rodziny SD501 urządzenie LeveLuk JRII ma tylko 3 płyty platynowo-tytanowe, co wpływa korzystnie na obniżenie ceny oraz mniejsze zużycie energii, przy zachowaniu walorów użytkowych (wartości ORP jak w powyższych opisach) lecz mniejszej wydajności. Ten model polecany jest jedno lub dwuosobowym gospodarstwom domowym. Większym rodzinom lub firmom rekomendowany jest zakup urządzeń z serii SD501 lub nowoczesny jonizator K8 – ze względu na ich większą wydajność.

 

products_sd501

Jonizator do wody ANESPA usuwa chlor z wody. Podwójny system filtrów zawiera terapeutyczne substancje, które relaksują. Woda jest rozdzielana na mniejsze klastry dzięki czemu ciało może zaabsorbować więcej zdrowotnych składników i łatwiej oczyścić skórę. Anespa produkuje zmineralizowaną i zjonizowaną wodę do wanny lub prysznica. Wydajność 11,81 litra na minutę. Urządzenie bardzo proste w obsłudze i montażu.


Wykorzystując nasze jonizatory wody wytworzysz w warunkach domowych zdrową wodę jonizowaną.
Woda jonizowana pita regularnie może znacznie poprawić jakość życia i zdrowie.